• سیستم مدیریت آموزش Moodle

    ارائه محتوای آموزشی، سطح دسترسی والدین، برگزاری امتحان .

    تعرفه و خرید سرویس ...
  • Adobe Connect فارسی

    تنها ارائه دهنده خدمات کلاس آنلاین در بستر Adobe Connect با محیطی کاملا فارسی

    تعرفه و خرید سرویس ...

Adobe Connect

( وب کنفرانس و آموزش مجازی )

سورپرایز ویژه جم تک ، ارائه سرویس های Adobe Connect  فارسی است. افتخار این را داریم که اولین ارائه دهنده سیستم های وب کنفرانس و کلاس و جلسات مجازی ادوبی کانکت فارسی هستیم.

BigBlueButton

( وب کنفرانس و کلاس مجازی )

Bigbluebutton که با نام “bbb” نیز نام برده می‌شود یک سیستم وب کنفرانس منبع باز است که جهت برگزاری وب کنفرانس و جلسات آموزش آنلاین یا حتی جلسات کاری راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیریت آموزش

(LMS-Moodle)

آموزشکده مجازی خود را راه اندازی کنید. دوره آموزشی تعریف کنید، اساتید و دانش آموزان کلاس را معرفی کرده و به والدین اجازه دهید که در جریان پیشرفت و گزارش های آموزش دانش آموزان باشند.

آموزش آنلاین با جم تک

گروه مهندسی جم تک با بهره مندی از افراد متخصص، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات آموزش آنلاین به کار گرفته تا مشتریان از سرویس ها و خدمات ویژه ما استفاده کنند.

سرویس های متنوع با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده تا تجربه ای خوب از یک محیط آموزشی آنلاین داشته باشید. مدرسه آنلاین خود را راه اندازی کنید، کلاس و دوره را تعریف کنید، ساعات کلاسی را مشخص کرده و منابع مورد نیاز دانش آموز را در اختیار آنها قرار دهید.

گروه مهندسی جم تک.

چیزی که ما را از بقیه متمایز می کند، پشتیبانی مداوم از وبینار ها،جلسات و کلاس های آنلاین و مجازی است. گروه مهندسی جم تک صرفا یک ارائه دهنده سرور های وب کنفرانس و مدیریت آموزش و یادگیری نیست، بلکه با داشتن تیمی قدرتمند از افراد کارشناس و دلسوز، تمامی مشکلات و نیاز های افراد را در زمینه استفاده از این خدمات بر طرف می کند تا همه کاربران، بدون دغدغه از تمامی امکانات بهره ببرند.