مدرسه آنلاین ارزان.

برای مشاهده مشخصات و امکانات خدمات مدرسه آنلاین کلیک کنید

مدرسه خود را با جم تک آنلاین کنید

مدرسه آنلاین ارزان، مدرسه خود را هم اکنون با کمترین هزینه آنلاین کنید و از امکانات بی نظیر محیط آموزش آنلاین ادوبی کانکت فارسی بهره ببرید.

Adobe Connect برای شما قدرت واقعی آموزش، وبینار و جلسات مجازی را به نمایش می گذارد.Adobe Connect با امکانات بسیار بالاتر نسبت به سایر رقبا نظیر BigBlueButton، بهترین پلترفرم برای برگزاری وبینار ها، جلسات و کلاس های آنلاین شما می باشد.

 از امکانات عالی آن برای طراحی و ارائه تجربیات مجازی برای مخاطبان متنوع استفاده کنید. اجازه دهید آموزش، وبینار یا جلسات شما فوق العاده باشد و با اطمینان دسترسی خود به آموزش مجازی را بسیار فراتر از حد معمول گسترش دهید.

ارزان

تیم جم تک سعی دارد تا بالاترین امکانات با سرویس های ارزان را برای برگزاری کلاس های آنلاین مدرسه شما فراهم آورد.

از هر کجا

بدون محدودیت مکانی، فقط با در اختیار داشتن یک مرورگر و بدون نیاز به اینترنت سرعت بالا، به کلاس، وبینار یا جلسه مجازی خود ملحق شوید.

راه حلی کامل برای آموزش مجازی

تجربه یادگیری مجازی را به فراگیران و مدرسان ارائه دهید. از امکان ایجاد محتوای تعاملی برای یادگیری در یک کلاس درس  همه جانبه گرفته تا مدیریت و پیگیری یادگیری سازمانی، Adobe Connect همه نیازهای شما را برآورده می کند.

گروه مهندسی جم تک.

چیزی که ما را از بقیه متمایز می کند، پشتیبانی مداوم از وبینار ها،جلسات و کلاس های آنلاین و مجازی است. گروه مهندسی جم تک صرفا یک ارائه دهنده سرور های وب کنفرانس و مدیریت آموزش و یادگیری نیست، بلکه با داشتن تیمی قدرتمند از افراد کارشناس و دلسوز، تمامی مشکلات و نیاز های افراد را در زمینه استفاده از این خدمات بر طرف می کند تا همه کاربران، بدون دغدغه از تمامی امکانات بهره ببرند.

نظر مشتریان درباره خدمات ما

پشتیبانی شما واقعا عالیه، علاوه بر قیمت مناسب برای خرید سرور کلاس های مجازی، پشتیبانی بسیار خوب انجام شده.خیلی ممنونم