طراحی سایت

(Web Design)

گروه مهندسی جم تک با کادری مجرب در زمینه طراحی سایت، آماده است تا کسب و کارتان را در سطح جهانی به نمایش بگذارد و باعث جذب مخاطب و مشتری های بیشتر از طریق سایت شما شود.

دیجیتال مارکتینگ

(بازاریابی در اینستاگرام)

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال با بهره گیری از افراد حرفه ای در زمینه های گرافیک،طراحی وبسایت، تولید تیزر و تبلیغات ویدئویی و تولید محتوای متنی، تیمی قدرتمند ساخته ایم تا گروه دیجیتال مارکتینگ ما بهترین راه برای تبلیغات کسب و کار شما باشد.

 بهینه سازی سایت ( سئو )

(Search Engine Optimization – SEO)

سئو و بهینه سازی سایت به عنوان یکی از موثرترین راهکارهای بازاریابی آنلاین در دستور کار گروه مهندسی جم تک قرار دارد و ما با تکیه بر دانش تیم متخصص خود، سایت شما را در رتبه نخست نتایج جستجوی گوگل می رسانیم.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال (digital marketing) فعالیت هایی است که در راستای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارها و فناوری های دیجیتالی، صورت می گیرد.

جم تک افراد متخصص در زمنیه های گرافیک، تولید محتوا، طراحی وب سایت و اینستاگرام مارکتینگ را گرد هم آورده تا خدمات دیجیتال مارکتینگ را با کیفیت و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

جم تک با بکارگیری جدید ترین تکنیک های سئو و طراحی حرفه ای وب سایت به شما کمک می‌کند به ساده ترین شکل ممکن در مقابل چشم مشتریان تان قرار بگیرید و ضمن آگاه سازی از برند، محصولات و خدمات خود را بفروش برسانید.

ما با تحلیل نیازها و فرآیندهای کسب و کار شما می توانیم پیشنهادات مفیدی در زمینه دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه دهیم.

نظر مشتریان درباره خدمات ما

سلام. از شما بابت دستگاه آبیاری هوشمند و پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی شما هم تشکر میکنم.

پشتیبانی شما واقعا عالیه، علاوه بر قیمت مناسب برای خرید سرور کلاس های مجازی، پشتیبانی بسیار خوب انجام شده.خیلی ممنونم